Sukcesy artystyczne i naukowe

Czytaj więcej...31 maja odbyła się trzecia edycja międzyszkolnego konkursu ortograficznego ZOSTAŃ MISTRZEM ORTOGRAFII. W tym roku Niepubliczne Gimnazjum w Pucku było organizatorem finału konkursu. Uczniowie z wszystkich gimnazjów w mieście spotkali się, by stawić czoła niełatwemu testowi. Bezkonkurencyjna okazała się Ania Korth z klasy 1G Niepublicznego Gimnazjum w Pucku, II miejsce zajęła Karolina Jędrych z klasy 2 NG, a trzecie miejsce przypadło  Klaudii Juszczyk z Publicznego Gimnazjum w Pucku. Burmistrz Miasta Pucka  Hanna Pruchniewska oraz dyrektor Niepublicznego Gimnazjum w Pucku Małgorzata Zaręba wręczyły nagrody zwyciężczyniom. 

Czytaj więcej...Wielki sukces ucznia naszej szkoły! Mikołaj Hewelt zajął I miejsce w konkursie plastycznym skierowanym do uczniów uczących się języka kaszubskiego "AKTYWNE KASZUBY". Ogromne podziękowania dla  pani Jolanty Jeka - Roeske za przygotowanie Mikołaja do konkursu! Foterelacja na facebooku

Czytaj więcej...11 marca klasa 2g wraz nauczycielką historii p. Katarzyną Meina wzięła udział w uroczystym podsumowaniu wielkiego projektu realizowanego w Szkole Podstawowej im. M. Zaruskiego w Pucku. Pomysłodawcą projektu jest reżyser i operator Tadeusz Pawlicki oraz nauczycielka tej placówki Irmina Gerszewska. Projekt dotyczył utrwalania wspomnień osób starszych z czasów II wojny światowej. Imprezę poprowadził również uczeń naszej szkoły Filip Jasia.

więcej o projekcie

Czytaj więcej...Uczniowie Niepublicznego Gimnazjum w Pucku i I Liceum Ogólnokształcącego w Pucku najlepsi na Pomorzu! – pokonali ponad sto drużyn i wygrali pomorskie eliminacje do światowego konkursu Odyseja Umysłu 2016.

Za swój sukces Weronika Nöetzel, Ewa Dettlaff, Kacper Konkol, Aleksandra Czajkowska, Kinga Włodarkiewicz, Marianna Wolff i Dominika Dutkiewicz otrzymali nagrody od starosty puckiego - Jarosława Białka.
Siedem osób ciężko pracowało przez kilka miesięcy pod okiem dwójki opiekunek: Luizy Ludwig-Sarnowskiej i Magdaleny Nowak. Z pięciu dostępnych w konkursie kategorii uczniowie z Pucka wybrali „Między nami zwierzętami”. W czasie ośmiominutowego spektaklu musieli rozwiązać trzy problemy. Po zwycięstwie na szczeblu wojewódzkim, Odyseusze z Pucka muszą jeszcze wygrać konkurs krajowy, aby móc wziąć udział w finałach światowych w Stanach Zjednoczonych. Wyjazd do USA to koszt kilkadziesiąt tysięcy złotych. Starosta Jarosław Białk zapewnił uczniów, że z finansowaniem ewentualnego wyjazdu nie będzie problemu.

Czytaj więcej...Aleksandra Czajkowska i Dominika Dutkiewicz zostały finalistkami Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego! To ogromny suces i wyróżnienie dla naszej szkoły szkoły. W stawce 93 finalistów nasze dziewczyny zajęły 9 i 13 miejsce w województwie. Uczennicom i pani Zarębie serdecznie gratulujemy.

 

Śledź nas na Twitterze

rekrutacja reklama 

 

 

Do góry